Licznik odwiedzin (unikalnych)

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj34
mod_vvisit_counterWczoraj324
mod_vvisit_counterTen tydzień1090
mod_vvisit_counterOstatni tydzien2223
mod_vvisit_counterTen miesiac6620
mod_vvisit_counterOstatni miesiac6757
mod_vvisit_counterWszystkie dni302106

Gosci na stronie: 3
Twoj adres IP: 3.237.94.109
,
Dzisiaj: 23 wrzesień 2020

Strona główna

PODZIĘKOWANIE

W imieniu zarządu i członków OSP KSRG Rębiszów pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które wsparły naszą jednostkę przekazując swój 1% podatku, za rok 2012. Darczyńcy przekazali na rzecz naszej jednostki kwotę 6842,76 zł, tym samym nasza jednostka po raz kolejny została rekordzistką w skali województwa. Uzyskana kwota pozwoli na zakup sprzętu związanego z ochroną przeciwpożarową. O zakupie sprzętu poinformujemy państwa poprzez stronę internetową. Zachęcamy do dalszego wspierania naszej jednostki poprzez odpisywanie 1% podatku za rok 2013 w nowym 2014 roku.

                                                                                                          Zarząd i członkowie

                                                                                                        OSP KSRG Rębiszów

joomla template 1.6